Друк

Добрый день. Проживаем в селе. Наша улица- улица новостроек(частный сектор). Недавно узнали, что на одном из участков планируется строительство автостоянки грузовых автомобилей. Улица наша не большая. Участки по 10 -11 соток.
Помогите нам, жителям улицы пока еще не началось данное строительство этому помешать.В какое контролирующие органы обращаться, писать наши не согласия и каков должен быть план действий нас-жителей этой улицы?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Строительство автостоянки для грузовых автомобилей на улице в частном сектореІрина Троцька 25.04.2017, 14:09
Доброго дня! Перш за все, варто дізнатись вид стоянки та дотримання власником порядку відкриття стоянки саме такого виду (відкрита, з гаражами, вид економічної діяльності як СПД, узгодження будівництва з органами місцевого самоврядування, відповідність матеріально-тех нічної бази тощо).
Інформацію такого виду можна отримати шляхом вчинення інформаційних запитів, колективних звернень.
Відповідно до Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19 червня 1996 року N 173, встановлено мінімальну відстань розміщення відкритих стоянок автомобілів від житлових будинків 10 метрів.
В п.5.30 Правил йдеться про те, що гаражі вантажних автомобілів слід розміщувати у виробничій зоні.
Якщо виявите, що цих вимог не дотримано можна звертатись в контролюючі органи зі скаргами або до суду.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.