Друк

Підскажіть будь ласка чи можу я отримати аліменти від батька дитини як що ми ніколи не проживали,а лише декілька разів спілкуватись,визнавати дитину та робити ДНК не хоче

Коментарі  

 
+1 #1 RE: Аліменти та ДНКІрина Троцька 24.04.2017, 14:05
У Вашому випадку треба звернутись до суду з позовом про визнання батьківства та заявити про проведення судово-генетичн ої експертизи. Стягнення аліментів можливе лише після доведення батьківства особи. Факт спільного проживання при цьому вирішального значення не матиме. У разі відмови від проведенні експертизи Відповідачем, суд в такій категорії справ має право постановити ухвалу про його примусовий привід.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: Аліменти та ДНКЛена Бойчук 28.04.2017, 13:03
В доповнення до наданого Троцькою І. коментаря ще хочу зазначити, що відповідно до положень ч. 1 ст. 146 ЦПК України, у разі ухилення особи, яка бере участь у справі, від, зокрема, участі в експертизі, якщо без цього провести експертизу неможливо, та ненадання такою особою зразків, необхідних для проведення експертизи, суд (без з'явлення особи та за відсутності біологічних зразків!) може визнати факт, для з'ясування якого експертиза була призначена (правда, відповідно до цієї є статті право суду за анологічних обсавин і відмовити у визнанні даного факту).
На мою думку, у випадку ухилення особи від проходження експертизи та надання нею зразків біологічного матеріалу, суд виходить з припущення, що особа ухиляється від участі в експертизі, оскільки побоюється її результатів, а тому визнає факт, який треба було встановити експертизою, доведеним.
Як бачите - кожен випадок і кожна справа індивідуальні.
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 аліментиДроздюк Наталія 03.05.2017, 02:40
я дізналася, що мій колишній чоловік є керівником 2-х ПП, а платить аліменти з однієї фірми, і у Виконавчій службі зазначено одне місце роботи. підкажіть,будь- ласка, чи так може бути, чи він приховує доходи, адже встановлено аліменти 50% усіх доходів. що робити? дякую.
Цитата | Скарга
 
 
0 #4 Аліменти (Дроздюк Н.)Лена Бойчук 11.05.2017, 09:48
Вам треба звернутись до державного виконавця в провадженні якого перебуває виконавчий лист про стягнення на Вашу користь аліментів з заявою про те, що у чоловіка є два офіційних місця роботи і з проханням про направлення постанови про стягнення з нього аліментів на обидві фірми
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.