Друк

Хочу зробити закордонний мультипаспорт, для себе та дитини чи можу я зробити його в любому місці, чи тільки по місцю прописки, і чи повина здавати паспорт закордонний,? Чи можу мати два,?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Закордоний мульти паспортНаталка Маршавіна 10.07.2017, 17:47
Згідно з пунктом 19 Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. N 152 (у редакції від 16 листопада 2016 р. № 1001), за загальним правилом, документи для оформлення паспорта для виїзду за кордон в Україні подаються до центрів надання адміністративни х послуг, державного підприємства, що належить до сфери управління ДМС, і його відокремлених підрозділів, територіальних органів та територіальних підрозділів ДМС за місцем звернення. Тобто, Ви можете звертатись до будь-якої повноважної установи незалежно від місця реєстрації.

Щодо можливості залишити собі другий паспорт, то, згідно чинного законодавства, громадянин не може мати одночасно більше ніж два діючих закордонних паспорти.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.