Друк


Доброго дня. Проживаю в багатоквартирному будинку.
Користувалась колясочною разом з сусідкою, вона(колясочна) знаходиться в нашому блоці. Сусідка зібрала 60% підписів сусідів під'їзду , ОСББ надало їй право орендувати колясочну. Поки нас не було вдома, виставила наші речі в блок і поміняла замок. Згідно закону ми як власники квартири маємо право користування колясочною, без додаткових дій, але голова ОСББ зобов'язує мене також збирати підписи.
Підкажіть, будь ласка, як діяти в такій ситуації? Голова ОСББ пропонує вирішувати через суд і знімає з себе відповідальність. Хоча рішення Осбб не зовсім законне. І як діяти з сусідкою? Дякую.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Право на користування колясочноюНаталка Маршавіна 12.07.2017, 11:54
Доброго дня!

Рішення щодо управління багатоквартирни м будинком приймаються на зборах співвласників багатоквартирно го будинку. На таких зборах, крім іншого, можуть прийматись рішення стосовно встановлення, зміни та скасування обмежень щодо користування спільним майном багатоквартирно го будинку, до якого входять і колясочні. Тобто, зборами може бути вирішено питання щодо надання у користування вищевказаного приміщення без порушення Ваших прав спільної сумісної власності щодо спільного майна багатоквартирно го будинку.

Для перевірки законності прийнятого рішення Вам варто витребувати у голови ОСББ його копію та звернутись з ним до адвоката для аналізу.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.