Друк


Доброго дня. Проживаю в багатоквартирному будинку.
Користувалась колясочною разом з сусідкою, вона(колясочна) знаходиться в нашому блоці. Сусідка зібрала 60% підписів сусідів під'їзду , ОСББ надало їй право орендувати колясочну. Поки нас не було вдома, виставила наші речі в блок і поміняла замок. Згідно закону ми як власники квартири маємо право користування колясочною, без додаткових дій, але голова ОСББ зобов'язує мене також збирати підписи.
Підкажіть, будь ласка, як діяти в такій ситуації? Голова ОСББ пропонує вирішувати через суд і знімає з себе відповідальність. Хоча рішення Осбб не зовсім законне. І як діяти з сусідкою? Дякую.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.