Друк


Доброго дня.
Мене звати Лілія. Мій далекий родич( а він зараз знаходиться в місцях позбавлення волі, а він відбуває покарання вже другий раз! перший раз відсидів за рекет два роки) попросив мене, щоб я проконсультувалась чи може він вийти на волю достроково?
Він засуджений за ст.121 ч.1, він відсидів вже 3 роки, вийти повинен влітку 2018 року. Апеляції не подавав після вироку.
Чи є якісь можливість вийти на волю достроково? Крім амністії? Що для цього він може зробити? САМ.? Грошей на приватного адвоката у нього не має.
Буду дуже вдячна Вам за консультацію.

P,S, Він дуже хороша і добра людина! Так склалось в його житті... Я дуже хочу йому допомогти.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Дострокове звільненняНаталка Маршавіна 10.07.2017, 16:31
Умовно-достроко ве звільнення (ст..81 ККУ) може застосовуватись до засуджених до позбавлення волі за умови, що він, по-перше,своєю сумлінною поведінкою та ставленням до праці довів своє виправлення, та, по-друге, відбув не менше 2/3 строку покарання, призначеного судом (за тяжкий умисний злочин, як у випадку Вашого знайомого). При цьому, вказані вимоги застосовуються і у випадку, якщо особа раніше відбувала покарання у виді позбавлення волі за умисний злочин і до погашення або зняття судимості знову вчинила умисний злочин, за який вона засуджена до позбавлення волі.
За відповідності вказаним вимогам, засуджений, або його захисник, мають звернутись із вмотивованим клопотанням про умовно-достроко ве звільнення до відповідного суду.
За більш детальною інформацією зверніться до адвоката.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.