Друк


Доброго дня.
Мене звати Лілія. Мій далекий родич( а він зараз знаходиться в місцях позбавлення волі, а він відбуває покарання вже другий раз! перший раз відсидів за рекет два роки) попросив мене, щоб я проконсультувалась чи може він вийти на волю достроково?
Він засуджений за ст.121 ч.1, він відсидів вже 3 роки, вийти повинен влітку 2018 року. Апеляції не подавав після вироку.
Чи є якісь можливість вийти на волю достроково? Крім амністії? Що для цього він може зробити? САМ.? Грошей на приватного адвоката у нього не має.
Буду дуже вдячна Вам за консультацію.

P,S, Він дуже хороша і добра людина! Так склалось в його житті... Я дуже хочу йому допомогти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.