Друк


Доброго дня!У батька квартира дарована,чи можна її передарувати сину та невістку,у рівних частинах?
Хто сплачує податок і в , якому розмірі?
І чи можна буде подавати на субсидію, якщо отримали в подарунок квартиру,чи рахується,це,як дохід?
Дякую!

Коментарі  

 
0 #1 RE: Дарування квартириІрина Троцька 04.07.2017, 16:33
Квартиру передарувати можна. При отриманні в дар нерухомого майна встановлено ставку податку - 5% від вартості майна, отриманого в дарунок. Ставка податку 0% у 2017 році визначена при отриманні нерухомого майна для родичів першої і другої черги споріднення (тобто застосовуватиме ться при отриманні дарунку сином). Тому при отриманні нерухомості за договором дарування податок сплачуватиме лише невістка. Крім того, сплачується державне мито у розмірі 1% суми договору.
Щодо субсидії, то її можна буде оформити (виключення стосуються придбання нерухомості, а не дарування).
Перед укладенням договору порадьтесь з юристом.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.