Друк

Доброго дня в мене така проблема на мене oформили кредит через інтернет  "moneyveo.ua", на мої паспортні дані, інд.код, номер телефону, адреса проживання, електронна пошта , я зразу звернувся в поліцію написав заяву, вони цим питанням займаються, я звязувався з манівео відсилав на електронку копію заяви в поліцію, витяг поро кримінальне провадження  через 24 дні moneyveo почали мені присилати смс про борг і нараховувати великі відсотки,  погрожувати що будуть подавати до суду як мені бути!!!

Коментарі  

 
0 #1 RE: Кредитна заборгованістьАліна Стовба 19.07.2017, 18:00
Доброго дня! У даному випадку Ви маєте належним чином повідомити "Moneyveo" про шахрайські дії сторонніх осіб щодо оформлення кредиту на Ваше ім'я. Для цього необхідно підготувати письмову заяву, долучити до неї копії інформації про відкрите кримінальне провадження та відправити її рекомендованим листом з повідомленням на офіційну юридичну адресу кредитної компанії.
Також, слід контролювати хід кримінального провадження, так як від його результатів буде залежати чи виникне у Вас обов'язок сплати заборгованості за цим кредитом.
Поки триває кримінальне провадження не варто здійснювати погашення заборгованості за кредитом. Однак, слід мати на увазі, що у разі закриття кримінального провадження у зв'язку з відсутністю події та складу злочину, у Вас виникне обов’язок погасити заборгованість та нараховані за весь цей час відсотки.
Далі Ваші дії будуть залежати від ситуації ( чи буде кредитна компанія звертатися до суду, від результатів кримінального провадження та інше).
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.