Друк

Доброго дня! Скажіть будь ласка, мене цікавить таке питання: якщо вложив гроші в квартиру в новобудові, а через деякий час міняють голову правління, фамілія якого зазначена в документах, то чи потрібно міняти всю документацію? Якщо ні, то чи в майбутньому не може бути всяких каверзів?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Зміна голови кооперативу в договорі про купівлю квартири в новобудовіІрина Троцька 20.07.2017, 12:46
Доброго дня! При зміні керівника юридичної особи підписані попереднім керівником документи зберігають свою чинність, адже він діяв не від свого імені, а від імені підприємства.
Тому перепідписувати документи не потрібно.
Головне, щоб на дату підписання відповідних документів у попереднього Голови правління були такі повноваження.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 Відтермінування пайового внеску в будівництвіЮрій 24.07.2017, 08:01
Доброго дня.Я являюсь пайовиком будівництва.Згі дно договору, зобов'язаний до кінця липня внести 30% вартості.Зі сторони забудовника, згідно договору, об'єкт має бути зданий в грудні.По факту забудовник порушує терміни здачі майже на рік.Чи маю я законне право на відтермінування платежу,бо забудовник відмовив.Дуже дякую.
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 RE: Відтермінування пайового внеску в будівництвіІрина Троцька 25.07.2017, 11:15
Добрий день! Швидше за все, в договорі такого типу питання зміни порядку сплати внесків вирішується шляхом укладення додакової угоди підписаної сторонами.
Згідно положень Цивільного кодексу України зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом.Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.
Тому для конкретної відповіді слід проаналізувати умови Вашого договору.
Щодо порушення строків здачі об"єкта в експлуатацію, зверніть увагу на санкції передбачені договором за таке прострочення (штраф, пеня).
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.