Друк

Доброго вечора! Скажіть будь ласка якщо батько погрожує виганяє з хати і погрожує, що продасть хату і ми будемо на вулиці батько алкоголік а в мене є маленька дитина я дочка і погрожує всім мамі чоловіку і мені. Чи є мені чогось брятися і які у мене права

Коментарі  

 
0 #1 RE: Батько виганяє з хатиАліна Стовба 20.07.2017, 10:17
Доброго дня! Для відповіді на Ваше питання необхідно з'ясувати на кого оформлене право власності на квартиру та коли вона була придбана (під час шлюбу Ваших батьків чи ні). Також слід зазначити чи зареєстровані Ви в цій квартирі.
Залежно від цієї інформації можна буде надати Вам консультацію.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.