Друк

Добрий день.В 2012 році мене побили працівники СбУ. В судовому порядку мене визнали потерпілим в крим.провадженні за фактом перевищення службових обов'язків працівників сбу. Однак на даний час військова прокуратура вп'яте винесла постанову про закриття справи. Суддя наумов відхилив мою скаргу. Я так рахую те саме рішення прийме і апеляція. Як мені відомо, ухвала слідчого судді не оскаржується в касації . В мене немає довіри що апеляція винесе законне рішення. Що Ви порадити зробити, чи куда звертались. Дякую!

Коментарі  

 
0 #1 RE: Розгляд справи у судіІрина Троцька 20.07.2017, 11:57
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 91 КПК України у кримінальному провадженні підлягають доказуванню, зокрема, обставини, які є підставою для його закриття.
Таким чином, Вашим завданням в суді апеляційної інстанції є довести , що такі обставини не були доведені при закритті провадження, що матиме наслідком скасування ухвали слідчого судді.
Ухвала апеляційної інстанції в цій категорії справ справді не оскаржується в касаційному порядку.
Проте, при вичерпанні національних засобів юридичного захисту передбачено можливість звернутися до Європейського суду з прав людини за наявності відповідних підстав. Для з’ясування їх наявності треба проаналізувати докази щодо порушень Ваших прав.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.