Друк


При переоформлении в мрев експерт виявил кустарно ввареный номер кузова.После чего авто передали в полицию. Купил авто по договору купли -продажу. Подскажите как вернуть авто?
Написал заявление в полицию чтобы вернули, мне пришол отказ потому что судом наложен арешт. На суде не присутствовал и решение суда мне не было надано. Только следак дал после моего требования.
Подал в суд на право-собственности и обратно отказ, потому что еще нет результатов експертизы.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Авто с кустарно в вареным номером кузоваНаталка Маршавіна 21.07.2017, 12:28
Ви можете подати клопотання про скасування арешту в порядку ст. 174 КПК та на підставі абз. 1 ч.1 вказаної статті, так як питання про арешт майна було розглянуто без Вашої присутності, тобто, без присутності власника. У разі відмови у задоволенні такого клопотання, рекомендуємо Вам дочекатись завершення проведення експертизи та подати клопотання про скасування арешту майна в порядку тієї ж 174 статті КПК, але вже на підставі абз. 2 ч. 1. з обґрунтуванням того, що у подальшому застосування вказаного заходу забезпечення відпала потреба, оскільки необхідні експертні дослідження вже проведено.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.