Друк

Добрий вечір! Скажіть будь ласка чи можу я в судовому порядку вирішити питання окремого проживання з чоловіком. Будинок побудований під час шлюбу, але право власності на мені. Він прописаний у квартирі у своєї мами, а я з двома неповнолітніми дітьми у будинку. Чоловік вживає спиртні напої. Неодноразово діти викликали міліцію. Подавала позов на розлучення, не розлучилися, пообіцяв не пити.... але знову те саме, скандали,сварки,крики на дітей. Боюся розлучення нічого не дасть, бо він все одно буде проживати в будинку. Чи можу я законно змусити його проживати у своєї мами за пропискою, і дати нам спокій з дітьми? Чи все таки розлучення і поділ майна?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Окреме проживанняНаталка Маршавіна 07.08.2017, 12:11
Змусити людину проживати за місцем прописки неможливо.
Однак, Ви можете звернутись до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу, стягнення аліментів та поділ майна. Побудований вами у шлюбі будинок рахується спільною сумісною власністю, і за стандартною процедурою поділу майна подружжя має ділитись на рівні частини. Разом з тим, під час розгляду судової справи, можна буде спробувати вирішити питання передачі права власності на нерухоме майно, а саме, чоловікової частки вказаного житлового будинку в рахунок аліментів на дітей у порядку ст. 190 СК України.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 окрема проживанняТетяна 29.08.2017, 20:14
А як же Стаття 119. Встановлення режиму окремого проживання подружжя За заявою подружжя або за позовом одного з подружжя суд може постановити рішення про встановлення для подружжя режиму окремого проживання у разі неможливості чи небажання дружини або чоловіка проживати спільно. І в той же час, якщо дружина наполегливо вимагає окремого проживання, наводячи такі докази, як зловживання чоловіком спиртними напоями; дебош у сім'ї; порушення шлюбних відносин, що впливає негативно на виховання дітей і що таке окреме проживання може позитивно в майбутньому вплинути на чоловіка, буде час подумати, проаналізувати свою поведінку в сім'ї і отямитися — то, звичайно, суд повинен прийняти позитивне рішення, оскільки це необхідно для майбутньої сім'ї. У тому випадку, якщо чоловік за наданий судом час не отямиться, то це рішення суду буде передвісником розірвання шлюбу.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.