Друк


Доброго дня, підкажіть будь ласка по такій ситуації: батьки купили квартиру у новобудові у 2012р., у 2013р. її переписали на мене (не дарування), в цьому році вона здається в експлуатацію. Чи буде це вважатись фактом купівлі квартири, і відповідно чи залишиться право на субсидію ?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Право на субсидіюІрина Троцька 03.08.2017, 15:13
Доброго дня! Згідно Положення, субсидія не призначається, якщо, крім іншого, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії, будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають) здійснив купівлю квартири (будинку), або оплатив послуги (одноразово) з будівництва на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень.
Разом з тим, якщо право власності на нерухоме майно відповідно до закону підлягає державній реєстрації, право власності виникає з моменту державної реєстрації.
Тому у даному випадку слід проаналізувати всі перелічені умови, з врахуванням дати і підстави отримання Вами правовстановлюю чого документу квартиру.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.