Друк

Здравствуйте
Мой вопрос такой. Я женился и уехал на ПМЖ в Германию 3 года назад (хотя печать "разрешение на ПМЖ" только на днях в Украине получу). Судебное решение по алиментам исполнял (платил) в одинаковом размере, помесячно, из расчета прожиточного минимума на ребенка в Украине, числившись безработным (брат на Украине за меня перечислял). Считается ли такая оплата со времени моего проживания в Германии неправильной? Должен ли я был платить алименты с Германской зарплаты, с учетом, что я работал здесь нерегулярно, то на полную ставку, то наполовину, и �!
� каких размерах? А также учитывая, что бывшая жена в суд на увеличение алиментов не подавала (мы не общаемся и она контакты все оборвала, выйдя замуж в Швейцарии). Или мои оплаты алиментов по украинским размерам — приемлемы?
Будут ли ввиду этого осложнения при получении "разрешения на ПМЖ" и последующего отказа от украинского гражданства, в связи с получением тут местного гражданства?
Спасибо,
Алекс

Коментарі  

 
0 #1 RE: Алименты и ПМЖІрина Троцька 03.08.2017, 15:58
Доброго дня! Ваше питання досить обширне, залежить від багатьох умов – чи числиться за вами заборгованість за аліментами в ДВС, чи немає прострочок оплати, чи зверталась Ваша колишня дружина про збільшення розміру аліментів або нарахування пені тощо.
Раджу звернутись в виконавчу службу і отримати довідку про відсутність заборгованості по сплаті аліментів перед отриманням дозволу на виїзд на постійне місце проживання та додатково перевірити, чи немає заборони на виїзд за кордон.
Для детальної консультації звертайтесь за тел. (095) 056-3378, (098) 476-2748
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 АліментиІванна 17.08.2017, 16:13
Добрий день! З 08.07.17 збільшено суму аліментів...мої й дитині 15років 05.09 буде..згідно закону я мала б отримати 889грн..50% прожт.мінімуму. .але отримала як і раніше мінім.533 грн.у виконавчій службі пояснили що збільшення стосується тільких нових еліментів,тобто які створені після 07 липня..а мені якщо то тільки через суд...менша дитина у мене напівсирото..на неї отримую мінімальну пенсію.06736132 39 можу розраховувати на збільшення аліментів..по старшій дитині..її батько ніде не працює..отримує мінім пенсію..дякую.. чекаю відповідь...вка зую робочу елнктр.адресу так як моя зг.указу презид.заблоков ана..тел.068 0311 377
Цитата | Скарга
 
 
+1 #3 RE: Алименты и ПМЖІрина Троцька 21.08.2017, 12:49
Цитую Іванна:
Добрий день! З 08.07.17 збільшено суму аліментів...моїй дитині 15років 05.09 буде..згідно закону я мала б отримати 889грн..50% прожт.мінімуму..але отримала як і раніше мінім.533 грн.у виконавчій службі пояснили що збільшення стосується тільких нових еліментів,тобто які створені після 07 липня..а мені якщо то тільки через суд...менша дитина у мене напівсирото..на неї отримую мінімальну пенсію.0673613239 можу розраховувати на збільшення аліментів..по старшій дитині..її батько ніде не працює..отримує мінім пенсію..дякую..чекаю відповідь...вказую робочу елнктр.адресу так як моя зг.указу презид.заблокована..тел.068 0311 377

Доброго дня! Так, з 08 липня 2017 року розмір стягуваних аліментів не може бути меншим, ніж 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
На жаль, збільшення розміру аліментів не відбувається автоматично у зв’язку з набаранням чинності вказаних змін до Сімейного кодексу України.
Для цього слід підготувати до суду заяву про збільшення розміру аліментів на утримання неповнолітньої дитини.
Звернутись з такою заявою маєте право незалежно від того, чи працює батько, відрахування будуть проводитись з пенсії. У випадку недостатності його коштів можна звернутись за отриманням тимчасової державної допомоги.
Цитата | Скарга
 
 
0 #4 аліментиІрина 03.11.2017, 14:29
Мого сина вираховують заборгованість по алиментам пядесят відсотків а у нього двое не повнолітніх дітей чи можна подати до суду щоб вираховували не пядесят відсотків аменше
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.