Друк

В моєї мами помер батько ще в 2014 році. Спадщину вона не змогла прийняти через те, що на час смерті знаходилась за кордоном на заробітках і не могла приїхати, на даний час знаходиться там же. Її батько понад 30 і до смерті ( відкриття спадщини) проживав з другою жінкою, так як його законна дружина( мама моєї мами померла). Шлюб з другою жінкою не був офіційним, але вона прописана в його будинку. Так як мама не прийняла спадщину, то ця жінка стає автоматично спадкоємцем( бо вона по закону відноситься до 4 черги спадкоємців) і хоче продати будинок !
із зем. ділянкою, який належить покійному. Цей будинок будував ще батько покійного і по спадщині він перейшов до останнього. За час проживання з покійним ця 2 жінка нічого не добудовувала та нічого не вклала в цей будинок і хоче його продати. Так як моя мама являється спадкоємцем 1 черги і через причину перебування за кордоном не змогла прийняти спадщину, але згідно ч.3 ст. 1272 ЦКУ хоче подати позов до суду про поновлення строків для прийняття спадщини. Я, як її представник за довіреністю буду захищати її інтереси в судах та в інших установ�!
�х прошу у вас допомоги: як мені, як!
її представнику за довіреністю правильно написати позовну заяву до суду про поновлення строків прийняття спадщини, які документи( копії документів) долучити, як правильно подати причину( перебування за кордоном), і хто має бути відповідачем по цій справі! Я так розумію, що відповідачем напевно буде ця 2 незаконна дружина( співмешканка). Наперед , велике вам дякую!

Коментарі  

 
0 #1 RE: Позовна заява до суду про поновлення строків для прийняття спадщиниІрина Троцька 07.08.2017, 11:54
Доброго дня!
Для підготовки відповідної позовної заяви про визначення додаткового строку для прийняття спадщини в порядку ч. 3 ст. 1272 ЦК України, слід зібрати відповідні докази, що підтверджують поважність причин пропуску строку для прийняття спадщини – з 2014 року.
Крім того, до позову треба додати документи, що підтверджують особу Позивача та родинні зв’язки з спадкодавцем, сплатити судовий збір.
Відповідачами у справах про визначення додаткового строку на прийняття спадщини можуть бути спадкоємці померлого або органи місцевого самоврядування. У даному випадку, якщо друга жінка єдиний спадкоємець – вона і буде відповідачем.
Є й інші процесуальні нюанси подання вказаного позову, тому раджу звернутись до юриста для належної підготовки документів.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.