Друк

В 2006р. зроблений договір дарування мамою синові не добудованого будинку який затверджений нотаріусом, але не зареєстрований в державній районній адміністрації і відповідно не виданий кадастровий номер, також на будинок є старий технічний паспорт. Будинок зараз добудований.

Питання:
1. За наведених вище умов договір дарування дійсний? Якщо так, то до яких обмежень приводить відсутність кадастрового номера?
2. На яких умовах можна отримати кадастровий номер?
3. Чи можна його отримати без переоцінки майна, якщо ні то від якої вартості буде рахуватися податок і чи він буде, від поточної, тієї що була в 2006 чи різниці між ними?

Буду вельми вдячний за відповідь хоча б на частину запитань.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Кадастровий номерІрина Троцька 08.08.2017, 15:38
Добрий день!
Для відповіді на Ваше запитання слід проаналізувати договір дарування. Після цього можна буде визначити, яким чином краще оформити право власності вже на 100% добудований будинок (можливо в судовому порядку).
Щодо кадастрового номера, то він присвоюється земельній ділянці.
Без нього власник може отримати відмову нотаріуса у оформленні правочину відчуження об’єкта нерухомого майна саме у зв’язку з відсутністю кадастрового номера земельної ділянки.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.