Друк

Добрий день. Прошу надати мені консультацію з важливого для мене питання! 05.02.2013р в мене закінчилася відпустка по догляду за дитиною до 3-х років. я отримувала дитячі(130грн) та допомогу по доходах. для того щоб отримати цю допомогу по доходах я заповнювала декларацію. де вказувала лише аліменти і прикладала довідку з викон. служби. але з 01.07.2012р я працюю по цивільно-правовому договорі і отримую винагороду за виконану роботу в розмірі 700грн.- це так все вказується у довідці. яку я хотіла подати у собез на оформлення виплати. в мене таке питання: при оформленні декларації на подохідну доплату я не вказувала що отримую винагороду, і тепер якщо я здам цю довідку з вказаними місяцями і сумою щомісяця в 700грн, з мене ніяких вирахувань робити не будуть за минулі періоди що я отримувала в собезі і не вказала цей дохід??? боюся що потраплю в дуже не хороше становище, а з державою зараз краще не стикатися! Дуже дякую!

Коментарі  

 
0 #1 RE: Допомога по дитині.Олександр Величко 30.05.2013, 10:44
Допомога по доходах як її називають, насправді називається соціальною державною допомогою малозабезпечени м сім’ям. Вона призначається і виплачується у грошовій формі малозабезпечени м сім’ям, які мають середньомісячни й сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї.
Відповідно винагорода у 700 грн. є доходом, який буде враховуватися при визначенні розміру допомоги.
Відповідно п. 12 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпечени м сім’ям, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 24 лютого 2003 р. № 250 у разі коли особами, які входять до складу сім’ї, навмисно подано недостовірні відомості чи приховано відомості, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на соціальну допомогу та визначення її розміру, виплата соціальної допомоги припиняється з місяця, в якому виявлено порушення. На наступний строк допомога може бути призначена не раніше ніж через шість місяців починаючи з першого числа місяця виявлення порушення.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 ПроблемаГалина 30.05.2013, 11:03
Так які можливі наслідки?
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 RE: Допомога по дитині.Олександр Величко 30.05.2013, 15:46
Наслідки наступні:
Як зазначено в п. 28 вищевказаної постанови якщо сім'єю приховано або навмисно подано недостовірні дані про її доходи та майновий стан, що вплинуло на встановлення права на призначення соціальної допомоги та визначення її розміру, внаслідок чого були надміру виплачені кошти, органи праці та соціального захисту населення:
визначають обсяг надміру виплачених коштів та встановлюють строки їх повернення залежно від матеріального стану сім'ї;
повідомляють уповноваженого представника малозабезпечено ї сім'ї про обсяг надміру виплачених коштів та строки їх повернення;
у разі врахування надміру виплачених коштів при виплаті соціальної допомоги у наступні періоди провадять щомісячні відрахування на підставі своїх рішень у розмірі не більш як 20 відсотків суми, що підлягає виплаті;
у разі неповернення надміру виплачених коштів добровільно в установлені строки вирішують питання про їх стягнення у судовому порядку.
Цитата | Скарга
 
 
0 #4 Допомога по дитині.Ірина 31.05.2013, 11:51
Олександр Величко, дуже дякую за допомогу!
Цитата | Скарга
 
 
0 #5 Допомога до 3 років по доходам.Анна Вікторівна 08.08.2013, 11:45
Доброго дня.Підскажіть будь-ласка на який термін нараховують допомогу до 3 років по доходам?В мене виникла така ситуація,що в серпні цього року я поновлюю документи,а штапм з моїм тимчасовим перебуванням дійсний до 1 вересня 2013 року.Інспектор в управлінні праці говорить наступне,що так,як у мене ця тимчасова прописка дійсна до 1 вересня,то допомогу вони нарахують тільки за серпень.Чи правомірні такі дії?Чи всеж допомога нараховується на наступні 6 міс.?І якщо я подам документи 20-го серпня вони змушені будуть нарахувати мені допомогу на 6 міс.?
Дякую.
Цитата | Скарга
 
 
0 #6 RE: Допомога по дитині.Олександр Величко 14.08.2013, 13:33
Відповідно до п. 19 , постанови Кабінету міністрів України "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми" 19. Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку виплачується щомісяця з дня призначення зазначеної допомоги по день досягнення дитиною вказаного віку включно.
Виплата допомоги в розмірі, що перевищує мінімальний, здійснюється протягом шести календарних місяців. Якщо особа, якій призначена допомога, після закінчення зазначеного строку не підтвердила право на призначення допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, допомога виплачується у мінімальному розмірі.
Тобто не передбачено меншого терміну призначення допомоги ніж 6 місяців, можливо це пов*язано з тим, щоб запобігти отриманню допомоги в різних місцях.
Цитата | Скарга
 
 
0 #7 допомога від доходівНаталія 23.12.2013, 16:27
Доброго дня. Я мама 3-х дітей, найменшій дитині 11міс. Я звернулась в управління праці та соціального захисту з проханням надати мені допомогу від доходів. Згідно поданих документів, мені нарахували суму, яка (за моїми підрахунками) вдвічі менша. Не могли б Ви надати інформацію щодо цього. Дохід мого чоловіка за 6 міс.- 11659.35грн. Я отримую допомогу по догляду за дитиною до 3-х років і одноразову допомогу.Інші доходи-78 грн. Буду вдячна за відповідь. З повагою, Наталія.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.