Друк

Доброго дня! В довідці про доходи не зазначено по яке число працювала і не вказано статтю звільнення , а  це потрібно для того, щоб стати на облік в центр зайнятості. Остання робота була на виборах 2015 р.  В трудовому архіві  пояснили, що  в документах такої інформації немає і до кого звернутись порадити неможуть.В трудовій книжні запису про роботу на виборах немає.  Хто в цьому винен і де знайти підтвердження до якого числа я працювала?Куди звернутись?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Довідка про доходиІрина Троцька 22.08.2017, 14:19
Доброго дня! Встановити факт трудових відносин (їх припинення) можна в судовому порядку. Для цього слід зібрати відповідні докази, що підтвердять трудову функцію - документи, в яких зазначене Ваше прізвище, пояснення свідків тощо.
Детальніше за тел. (095) 056-3378, (098) 476-2748
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.