Друк
Доброго дня! Я Кондрашова С.А., проживаю в Рівному, виховую двох дітей, працюю вчителем. З чоловіком розлучилася у 2010 р.,аліментів на двох дітей, призначених Рівненським міським судом, не отримую, оскільки колишній чоловік, за словами держвиконавців Херсонської виконавчої служби, постійно ухиляється від сплати. Виконавчий лист надіслала до Херсона, тому що колишній чоловік був там прописаний. Постійно знаходилась у матеріальній скруті, тому була змушена звернутися до управління соцзахисту населення. На сьогодні отримую держдопомогу  (!
 замість аліментів).
У 2006 році разом із ще маленькими дітьми виїхала до смт. Новотроїцького Херсонської обл.до чоловіка на проживання, оскільки коштів придбати житло в Рівному не було. Колишній чоловік знайшов старенький будиночок для проживання, зробив у ньому косметичний ремонт, а тоді вже забрав до себе мене з дітьми. У Новотроїцькому разом із чоловіком і дітьми я прожила півроку, але через постійні знущання чоловіка, я була змушена повернутися до Рівного.Перед  моїм від'їздом був оформлений договір про купівлю-продаж будинка. Я відмовилася від претензÑ!
 �й на житло, оскільки жити в Новотроїцькому з чоловіком не бажала. З того часу з чоловіком не проживала й не спілкувалася, проживаю в квартирі моїх батьків. Через рік після моговід'їзду Весніна В.Т., у якої був куплений будинок, почала телефонувати до мене зі скаргами про те, що вся сума ще не була сплачена за майно, а мій чоловік продав будинок. Вона скаржилася, що зазнала збитків. Я ж проживала в Рівному, з чоловіком не спілкувалася. У 2013 р Весніна В,Т. звернулася до Херсонського суду , посилаючись на те, що ми, зловживаючи її довірою, спонука!
 ли її до нотаріального оформлення!
  договору купівлі-продажу будинку, але не виплатили всієї суми, користувалися її меблями, перепродали будинок, завдавши їй великих збитків. У липні 2013 року Весніна В.Т., за заочним рішенням Херсонського суду, має отримати 30000 грн. (14640грн за матеріальну шкоду, 15000- за моральну). Було вирішено стягнути борг з мого колишнього чоловіка й з мене солідарно на користь Весніної В.Т. Я на судових засіданнях бути не мала змоги, оскільки постійно знаходилась у матеріальній скруті, їздити до Херсона не могла. Чи був присутній колишній чоловік на судах,!
  мені не відомо, але листи постійно надходили на мою адресу, хоча він тут ніколи не проживав і не був зареєстрований. На сьогодні борг уже з вересня будуть вираховувати з моєї заробітної плати, чоловіка ніхто не шукає, він навіть не повідомлений про боргові зобов'язання. Від сплати аліментів він ухиляється, від сплати боргу за рішенням суду теж. За все я змушена платити самостійно. На жаль, вчасно не звернулася до суду про оскарження рішення. Не знаю, як діяти далі. Сподіваюся, що отримаю відповідь, пораду, як правильно вчинити. Дуже вам дяÐ!
 �ую. Чекаю відповіді.

Коментарі  

 
0 #1 Примусове стягнення боргу.Микола Луцюк 26.08.2017, 11:47
Шановна пані Світлано!
На Ваше звернення можна відповісти формально.
Оскільки рішення суду набрало законної сили, Ви його не оскаржували і на даний час відбувається примусове виконання, лише після повного погашення заборгованості перед громадянкою Весніною В.Т. Ви матимете право звернутись з регресним позовом до Вашого чоловіка про стягнення з нього повністю чи частково виплачеих сум.

Однак, у Вашій ситуації, я пораджу звернутись за консультацією до юриста (адвоката) безпосередньо (а не через інтернет). Для такої консультації Вам варто підготувати всі наявні у Вас документи як щодо власності на будинок, Вашого одруження (розірвання шлюбу), так і рішення судів (виконавчих органів) щодо наявних правовідносин. Це допоможе більш повно оцінити ситуацію та зекономить час роботи юриста.
Наше об'єднання "Рівнеправо" має можливість надати Вам таку консультацію, а в окремих випадках, і захистити Ваші права "pro bono", тобто, безоплатно.
Тому, якщо для Вас ще актуальні питання, висвітлені в запиті, домовтесь про зустріч з адвокатом (юристом): http://rivnepravo.com.ua/
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.