Друк

Добро чясу доби.
Я вже писав вам і хотілося написать там, але заголовок не підходящий. Я писав про зняття недієздатності. Ваші поради мені дуже помогли. В майбутьньому, я планую наняти адвоката, бо так більше шансів що недієздатність знімуть.
Зараз мені потрібна порада куда мені писати, про порушеня в інтернаті. В принципі, до мене ставляться добре, але це тільки тому що до мене чясто приєзджають різні люди і в мене є інтернет. Розкажу трішки про порушення. Пенсію дають тільки тим кого бояться. Всім остальним дають товари з накруткой мінемум в два рази. Днем люди сплять на полах, бо пів корпусу закриті. На ліжках сплять ті, кого бояться. При порушені порядку, санітари і сам зам директора, бьє хворих. Але якщо тебе бояться, то везуть, або лякають псих лікарнею. Але там не на багато �!
�уже, тому я вирішив пожалуватися і розповісти все детально, от тільки незнаю куди. Хотілося би по максимуму, на саму верхушку. Тому мені потрібна ваша порада. Я добре подумав і я не боюсь самого страшного, галопєрєдолу. Чуть шо, буду писть тут.
Дакую вам і вашом сайту. До побачення.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Життя в інтернатіІрина Троцька 28.08.2017, 15:00
Добрий день! Ознайомтесь з пунктами 72-75 Типового положення про психоневрологіч ний інтернат, а саме – розділом «Контроль за діяльністю інтернату».
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/957-2016-%D0%BF/print1499956449483573
Якщо дійсно є порушення – звертайтесь письмово у відповідні органи (за допомогою свого опікуна, можливо колективно).
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.