Друк

Доброго дня!Прошу Вашої допомоги в такій ситуації.Будинок та земельна ділянка були на мамі-у неї три дочки -мама зробила дарчу на одну із дочок .В будинку на данний момент проживають -Старша сестра з чоловіком та двоє дітей (старшому 19 а меншому 14)середня сестра також -двое дітей (9років та 15 років)Старша сестра з чоловіком ображають маму ,недають їй спокою ,що хочуть те і роблять .Хочуть в дворі тримати своє хазяйство та я забороняю так як хочу,щоб вони дали всім спокій і пішли в свій будинок (який є зарегестрований на чоловікові староші се�!
�три ) .Як можна посавити їх на місце ,чи можна їх виселити ? І взагалі ,як краще поступити?З регістрацією теж не зрозуміло ,що у них.Коли мама робила дарчу то в довідці зазначено що в будинку зарегестрована мама та Я дочка ,але мама говорить ,що у сестри та її сімї в паспортах теж зазначено місце регістрації цієї ж адреси,хоч вона їх не приписувала.Каже ,що вони відкрили самі не легально в сільскій раді якесь окреме господарство ,як би на літню кухню .Як бути мені теперішньому власнику ?Як їх виселити з будинку?

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.