Друк


Доброго Вам дня! у мене питання наступного змісту. Нещодавно прийняв участь у конкурсі на заміщення посади державної служби заступника начальника управління освіти. Але так як мені пояснили, що у зв'язку із тим, що у мене дружина працює директором однієї із міських шкіл існує реальний конфлікт інтересів. Прошу Вашої поради, яким чином мені діяти у цьому випадку. Дякую. З повагою Мирослав Микитюк

Коментарі  

 
0 #1 RE: Визначення конфлікту інтересівІрина Троцька 28.08.2017, 14:15
Добрий день! Якщо до Ваших повноважень входитиме призначення керівника школи, директором однієї з яких є Ваша дружина, конфлікт інтересів дійсно матиме місце.
Алгоритм дій при його виникненні прописано у Методичних рекомендаціях з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб – за посиланням
https://nazk.gov.ua/sites/default/files/metodychni_rekomendaciyi.pdf
Для вирішення цього питання слід підготувати відповідне письмове повідомлення про конфлікт інтересів, а також рекомендую запропонувати варіанти щодо врегулювання конфлікту інтересів (їх перелік наведено у ст. 29 ЗУ «Про запобігання корупції»).
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.