Друк

Доброго дня!Чи може особа,яка розірвала контракт в ЗСУ(де-факто за власним бажанням,де-юре по невідповідності)працевлаштуватися в пенітенціарній службі? Дякую.

Коментарі  

 
0 #1 Парацевлаштуван ня.Микола Луцюк 06.06.2013, 09:28
Якщо Вас цікавить кваліфікована відповідь на поставлене питання, прошу більш детально описати причини, підстави та формулювання Вашого звільнення.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: Працевлаштуванн я в пенітенціарну службуРоман Світличний 06.06.2013, 09:48
Як убачається з абз. 2 п. 23 Регламенту Державної пенітенціарної служби України, затвердженого наказом Державної пенітенціарної служби України від 01.12.2011 номер 565, на службу (роботу) до ДПтС України не можуть бути прийняті особи, які раніше засуджувалися за вчинення злочину.
Інших обмежень не встановлено.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.