Друк

Доброго дня. На мене подали в суд про повернення боргу. Я від суда ніяких документів не отримала і повісток також. А випадково побачила в реєстрі що має бути суд. Як мені поступати в такому випадку? Йти в суд чи не йти ніби то я незнаю. Можливо зі своєї сторони написати якесь звернення. Номер справи 569/8676/17 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/67292422

Коментарі  

 
0 #1 RE: Справа в судіІрина Троцька 22.09.2017, 13:00
Доброго дня! Якщо справу призначено до розгляду в суді, Вам звичайно має надійти повістка про виклик в судове засідання як відповідача не пізніше як за 3 дні до засідання.
Проте, якщо Ви не з’явитесь до суду, то після першої неявки суд може розглянути справу без Вашої участі та постановити заочне рішення.
Неналежне повідомлення Вас, як сторони, зможе слугувати підставою для перегляду такого рішення, однак краще звичайно з’явитись до суду та подати свої заперечення та надати докази відразу.
Якщо для підготовки до засідання потрібен час, можете подати клопотання про відкладення першого засідання.
Якщо Вам знадобиться допомога у фаховій підготовці необхідних процесуальних документів у вказаній справі - звертайтесь за тел. (095) 056-3378, (098) 476-2748
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.