Друк

Добрий день, підкажіть будь ласка, чи мають право чоловік і дружина стояти обидва окремо кожен на своїй черзі/обліку для забезпечення житлом, за умови, що: один з них - військовослужбовець ЗСУ, який вже перебуває на черзі декілька років, інший – військовослужбовець СБУ, який хоче стати на свою чергу. реєстрація(прописка) обох за адресою місця служби дружини. служать в різних гарнізонах. чи є якісь варіанти стояти на черзі обом?

Коментарі  

 
0 #1 черга на жилоІванюк Ігор 28.09.2017, 14:33
Право на отримання житла військовослужбо вцем є індивідуальним, тобто у кожного з вас є окреме право на перебування на обліку на отримання житла з метою поліпшення житлових умов. Перебування в черзі на житло одного не позбавляє іншого такого ж права. Однак як на мене, якщо в подальшому хтось один отримає таке житло - відповідно покращиться обох і прав=ш на отримання житла інший може позбутися.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.