Друк


Якщо я займаюсь підприємницькою діяльністю у себе дома,хто має право і з якими документами мене перевірятм. Чи може поліція по заяві аноніма переаіряти.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Діяльність вдомаОлександр Величко 28.09.2017, 09:36
Якщо ви зареєстровані як ФОП, і здійснюєте діяльність щодо провадження якої є вимоги певні, а житлове приміщення їм не відповідає, то не можете. По заявці "аноніма" ніхто не може перевіряти так як таких заяв не приймають, не реєструють і по них перевірки не проводять.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.