Друк

Як діяти,якщо поліція не надає для ознайомлення протокол з місця пригоди?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Протокол огляду місця подіїІрина Троцька 24.10.2017, 10:08
Доброго дня!
Можливість отримувати матеріали складені поліцією залежить від Вашого процесуального статусу та виду провадження – це кримінальне провадження чи провадження у справі про адміністративне правопорушення. Уточніть, яка саме подія відбулась.
В будь-якому випадку направте письмову заяву про ознайомлення з документами, які Вас цікавлять з зазначенням мети їх отримання.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.