Друк

Добрий день. В різних коментарях щодо скорочення пишуть: "Для того, щоб звільнити працівника на підставі п. 1 ч. 1 ст. 40 КЗпП України, необхідно власнику або уповноваженому ним органу видати Наказ про скорочення посад". Але якщо такий наказ не видавався. Лише затвердили внесення змін до штатного розпису (з виведенням посади) окремим наказом. І на підставі цих змін до штатного розпису листом попередили працівника про наступне звільнення за скороченням штату. Допоможіть, будь-ласка, знайти в законодавстві норму (закон, статтю), яка зобов`язує видати наказ (на підставі змін до штатного розпису) про наступне скорочення конкретних працівників і лише на підставі такого наказу попереджати працівника. Дякую.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.