Друк

Чи являється спеціаліст другої категорії-юрисконсульт сільської ради - державним службовцем?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Щодо державного службовцяРоман Світличний 06.06.2013, 09:20
Ні, не являється, адже сільська рада є органом місцевого самоврядування. На посадових осіб органів місцевого самоврядування розповсюджуєтьс я дія закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" .
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 Житлове законодавствоВіктор 04.09.2013, 14:35
Добрий день. Прохання надати інформацію з приводу продажу комунального майна, яке перебуває на балансі сільської ради. Який пакет документів потрібний для продажу даної нерухомості? Чи потрібно проводити аукціон? Буду вдячний за інформацію.
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 Житлове законодавство?! !Микола Луцюк 04.09.2013, 16:33
Пане Віктор!
Ви темою запиту не помилились?
Можливо. краще сформулюйте Ваше питання для всіх учасників сайту:
rivnepravo.com.ua/con.html
Цитата | Скарга
 
 
0 #4 житлове законодавствоВіктор 16.01.2014, 14:25
Добрий день.Прохання надати інформацію про оплату за житлові будинки які є комунальною власністю сільської ради.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.