Друк

Доброго дня ! Сталася прикра ситуація , витратив кошти на авто , купівля проходила в м.Пирятин по тех.паспорту та генеральній довіреності , приїхавши в сервісний центр для зняття з обліку виявилось що авто "двійник" , вилучили тех.паспорт та довіреність на експертизу з підозрою на підробку . Підкажіть , яким чином я зможу користуватися цим авто в подальшому , якщо виявиться що документи підроблені . Дякую !

Коментарі  

 
0 #1 Підроблені документи.Микола Луцюк 19.12.2017, 09:17
Якщо документи підроблені, то ніяк.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.