Друк

Мені виповнилось 25 років, хочу вклеїти фото в паспорт, проте місцевий відділ ДМСУ відмовляється, адже перше фото (16-річне) трохи затерте і наполягають на виготовленні ID-картки. Чи можу я відстоювати свої права і за якої умови відділення може відмовити у послузі заміни картки (якщо у підтвердження власності до паспорта я показую і закордонний і водійське посвідчення)

Коментарі  

 
0 #1 RE: Фото в паспорт громадянина УкраїниАліна Стовба 23.01.2018, 17:26
Доброго дня!
Законодавство України не визначає кінцевої дати чинності паспортів громадянина України зразка 1994 року. Отже, обов'язку змінювати паспорт зразка 1994 року на ID-картку немає.
Однак, насьогодні законодавчо врегульовано, що ID-картка видається у всіх випадках, коли необхідна заміна паспорта - втрата, крадіжка, псування, зміна прізвища або інших даних особи власника документа.
Тобто, якщо б у Вас було питання тільки вклейки фото в паспорті, то уповноважені представники ДМСУ не мали б права вимагати заміни паперового паспорта на ID-картку.
А у випадку, коли Ваш паперовий паспорт містить елементи псування (в тому числі й затертості ) Ви маєте усунити такі недоліки шляхом отримання нового паспорта, який вже має бути у формі ID-картки.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.