Друк

проводила заміну дверей і вікон у будинку на металопластикові у 2017р замовляла і розраховувалась у серпні 2017 р, поставили вікна у жовтні а двері у грудні але не такі як я замовляла. З слів підприємця: " такі як замовлені не вмістились у заплачені кошти" При розрахунку вартості вікон і дверей та послуги монтування враховувалась вартість тих дверей, які я замовляла (Дорожчих ніж ті що мені встановили)Як повернути мені різницю вартості дверей.

Коментарі  

 
0 #1 Проблема з перевізникомКатерина 24.04.2018, 12:07
Доброго дня. Робили відправку вантажу між містами через компанію Міст Експрес. Кур"єр, який забирав вантаж, не вірно вказав цінність вантажу, через що одержувачу було виставлено величезний рахунок за перевезення. Прохання виправити декларацію компанія відхилила, аргументуючи це тим, що вантажна декларація(доку мент, який заповнювався кур"єром! при заборі товару)підписан а відправником. По факту на декларації, в графі про підтвердження достовірность інформації, не вказано Прізвища та ініціалів відправника, а є лише підпис. Також розбігаються суми за перевезення, якщо їх порівнювати через калькулятор на сайті Перевізника і фактично виставленим рахунком. Підскажіть як відстояти право на перерахунок тарифу , зміну даних в декларації???
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.