Друк

Цікавить консультація. З чоловіком розлучена 1,5 року. Але він мене переслідує, прослуховує розмови, постійно доймає, погрожує мені й усім хто пов"язаний зі мною. Син його боїться. Він хоч після розлучення не чіпає мене фізично, але зацькував нас з дитино морально. Як жити далі не знаю, він щодня приходить "не до мене, а до дитини", а після таких візитів жити не хочеться. Порадьте, будь ласка, що робити. Дякую

Коментарі  

 
0 #1 RE: Переслідування колишньої дружиниОлександр Величко 15.02.2018, 17:43
Обмежити в праві спілкуватися з дитиною не можете, але можете встановити через органи опіки і піклування або суд порядок його участі у вихованні та утриманні дитини. Тобто дні і години відвідування, а також аліменти на утримання, якщо в матеріальному утриманні участі не приймає.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.