Друк

Моя донька навчалась у коледжі на платній основі з 2005 по 2008 рік. У 2006 вона мала отримати атестат про загальну середню освіту. Але того року їм не видали цей документ і при закінченні вона отримала тільки диплом. Зараз вона збиралась поступати у виш,але не має на руках атестата. У коледжі їй сказали,що атестати видавали тільки бажаючим і навіть немає наказу про видачу цього документу моїй дочці. Чи маємо ми право витребувати атестат? Їй сказали,що для отримання атестату їй необхідно знову вчитись у вечірній школі і підтверджувати атест! ат знову.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Атестат про освітуАліна Стовба 23.01.2018, 15:05
Доброго дня! У даному випадку, в першу чергу, слід звернутися до навчального закладу з письмовою заявою ( або адвокатським запитом) з метою з'ясування обставин отримання, видачі та зберігання даного атестату. Тільки після з'ясування даних обставин можна буде визначити порядок отримання атестату.
Взагалі, неотримання особою атестату не випливає на факт здобуття освіти.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.