Друк

Які дії відповідно до закону повинен вчинити опікун недіїєздатної особи для отримання спадщини за законом (документи на спадкове майно в іншого спадкоємця за законом тієї ж черги і він їх не віддає)? До суду обов"язково звертатися чи є якийсь інший законний спосіб вирішення даної ситуації?

Коментарі  

 
+2 #1 RE: Птання щодо спадщини.Чайковський Олег 10.06.2013, 10:42
Перше - це прийняття спадщини.
Вважаємо, що вона прийнята.
Перший варіант: у нотаріуса заведена спадкова справа і один спадкоємець отримав свідоцтво про право на спадщину на частину майна, тоді опікуну недієздатної особи не потрібно подавати правовстановлюю чі документи спадкодавця (померлого) на майно, а можна отримати свідоцтво, подавши лише свої документи та документи недієздатної особи.
Другий варіант: жоден із спадкоємців не отримував свідоцтва про право на спадщину, тоді звернення до суду з позовом про зобов'язання надати документи для оформлення спадщини або з позовом про визнання права власності на спадкове майно.
Третій варіант: спробувати отримати дублікат правовстановлюю чого документа, але, скоріше за все, отримаєте відмову з тих підстав, що дублікат може отримати лише власник майна, який в даному випадку помер.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 спадщина без документіванжела 04.09.2013, 18:27
незрозуміло хто відповідач співвласниця квартири яка не заявляє претензій на спадщину і сама не є спадкоємицею А ПРОСТО не дає документи чи нотаріус. чи можна окремим провадженням
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.