Друк

Доброго дня. У нас в навчальному закладі невідомі скоїди крадіжку в нічну пору доби. Охоронець нічого не чула і не бачила. Яку відповідальність до неї можна застосувати? Договір про матеріальну відповідальністьома з нею не укладено. Дякую

Коментарі  

 
0 #1 RE: Відповідальніст ь охоронцяОлександр Величко 15.02.2018, 17:38
Охоронник не є особою, що несе повну матеріальну відповідальніст ь. Тому охоронник згідно трудового законодавства несе відповідальніст ь в межах середнього заробітку за 1 місяць.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.