Друк

Доброго дня!Маємо будинок в селі який належав бабусі,після смерті по заповіту мав належати її донці і сину.Вони не вступили в свої права на спадщину,на той час,і тепер після смерті обох на будинок претендують онуки.Наш адвокат сказав що ми на будинок немаємо права,то хто тоді має право на нього?На момент смерті крім бабусі в будинку прописаних не було.Чи нам міняти адвоката?

Коментарі  

 
0 #1 СпадщинаМикола Луцюк 01.03.2018, 17:55
Ваш адвокат досліджував питання більш широко, аніж Ваш запит на безкоштовну консультацію. Тому жодних підстав сумніватись в наданій Вам юридичній консультації адвокатом - немає.
Разом з тим, Ви можете вільно обрати іншого адвоката і повторно проконсультуват ись в нього.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.