Друк

Доброго дня.Приват банк подав на мене в суд за не оплату карти універсальної яка була взята 2011році 500 гривень заплатила потім збільшили до 1000,чоловік не працював працювала сама,треба було платити за квартиру, хворіла і не платила кредит,вони і не дзвонили не писали.Пройшло пару років прийшов лист за не оплату кредиту на той момент була за кордоном карта була у чоловіка,пройшло трохи часу розлучилася з чоловіком і не мала ні карточки ні номеру договору хотіла зв'язатися з банком але мені відповіли що моєю справою займаються колектори банк не надав жодної інформації.Аж тільки 2017 році почали дзвонити погрожували,і з 500 наросло 10000 тисяч,приїхала вже й хотіла заплатити що б дали спокій але в юридичній консультації була і сказали щоб не платилти але 10000 то багато,адже минуло більше трьох років як карточка не дійсна. Я просила реструктуризацію відмовили. Пройшло пару місяців просили заплатити 600 гривень сестра заплатила,і знову тиша. Сьогодні 2018 рік січень по місцю проживання прийшла повістка до суду на 08.02.2018 і до заплатити 23000 допоможіть як правильно зробити в такій ситуації???

Коментарі  

 
+1 #1 RE: Картковий кредит. Суд.Мазурок Вячеслав 06.02.2018, 13:36
Прийти безпосередньо до адвоката, взявши всі наявні документи.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 кредитнаталя 01.04.2018, 23:46
допоможіть з таким питанням. Мала кредит у Дельтабанку, коли сплачувала останній платіж,
подзвонила на гарячу ліню банку і дізналась суму, яку й сплатила. ПРОТЕ, довідку про закриття не
отримала, аргументували, що гроші не надійшли.... і мені їх теж ніхто повернув. я ж маю всі квитанції... тепер банк розпався,
його активи викупив інший банк і мене "тероризує", вимагають сплатити таку ж суму, яку я брала в
дельта, кажуть , що мої попередні квитанції не дійсні , оскільки дельтабанку вже не існує. чи можна
якось вирішити цю ситуацію?
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.