Друк

Доброго дня. Дайте будь ласка відповідь у селі приватизована земельна ділянка на мого чоловіка, а на тій землі стоїть хата власником якої є його рідна баба. Баба померла в 2013 році а у спадок ніхто з родичів не вступав,тому по документах покійна баба є власником. Чоловік прописаний в цій хаті з 2008 року і постійно приїжав до тієї хати допомагати по господарству. Таке питання чи може він цю хату оформити на себе і якщо може то як це правильно зробити? Наперед вдячна за відповідь.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Оформити спадщинуОлександр Величко 15.02.2018, 17:19
Нехай збере всі документи, а саме свідоцтво про смерть, свідоцтво про народження того з батьків, чиєю матір'ю була бабця (якщо по мамі і змінювалося прізвище, то свідотво про шлюб), своє свідоцтво про народження, щоб підтвердити родинний зв'язок, паспорт, документи про власність на будинок, землю і до нотаріуса. Написати заяву проприйняття спадщини у нотаріуса, який відкриє спадкову справу, а потім видасть сідоцтво про прийнятя спадщини. Більш детальніше вам розкаже нотаріус, який відкриє спадкову справу.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: Оформити спадщинуКатя 15.02.2018, 19:58
Чи можна переписати на себе будинок, якщо я правнучка
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 RE: Оформити спадщинуОлександр Величко 20.02.2018, 12:47
Після того, як спадкоємець оформить спадщину і зареєструє право власності, то може вам подарувати або продати.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.