Друк

При прийнятті на роботу не був ознайомлений з посадовою інструкцією і відповідно не ставив на ній свій підпис, чи є можливість довести в суді що обов'язки які передбачені посадовою інструкцією мені не вмінили і на мене не розповсюджуються і тому на мені не лежить відповідальність за не виконання певних забов'язань що передбачені посадовою інструкцією

Коментарі  

 
0 #1 Доведення в судіМикола Луцюк 20.02.2018, 08:26
Така можливість існує.
Однак, рішення суду залежатиме від конкретних обставин справи. Сам по собі факт неознайомлення Вас з посадовою інструкцією під підпис не обов'язково може бути розцінений судом як звільнення від відповідальност і за невиконання посадових обов'язків.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.