Друк

Добрий день! Підскажіть, будь ласка, чи може виконавча описати мій власний будинок (право власності тільки в мене) за борги чоловіка перед банком, якщо він приписаний в ньому?

Коментарі  

 
0 #1 Опис майнаМикола Луцюк 01.03.2018, 17:58
Сам факт проживання у Вашому будинку чоловіка не створює в нього права на це майно. Тому звернення стягнення на Ваше майно можливе лише у випадку, якщо цей будинок має статус спільного майна подружжя і тільки після відповідного рішення суду.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.