Друк

Звертаюсь до Вас з проханням про надання роз’яснення у вирішенні даної ситуації: наказом командира (по стройовій частині) тимчасове виконання обов’язків за вакантною посадою начальника відділення персоналу покладено з 01 грудня 2017 року на інспектора з кадрів цього ж відділення по даний час. Виконання обов’язків виконується за двома посадами, а саме: ВО начальника відділення персоналу та інспектора з кадрів. Оплата праці здійснюється за посадовим окладом інспектора з кадрів. На підставі вищевикладеного прошу надати змістовні роз’яснення щодо правомірного призначення та оплати праці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.