Друк

Доброго дня. Ми звернулись в агенство нерухомості з приводу пошуку житла. Підписали договір терміном на 30днів..сплатили фіксований внесок 895грн. За цією угодою нам мали запропонувати 8 квартир...термін договору вийшов...ми не побачили жодного варіанту. Кошти нам не повернули( про це було вказано в договорі але разом з тим обіцялось 8 квартир)..скажіть будь-ласка чи можна якось вплинути на це агенство щоб або повернути наші кошти або принаймі щоб вони надали нам обіцяні варіанти житла?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Ріелтерські послугиАліна Стовба 02.03.2018, 13:50
Для надання Вам повноцінної відповіді на консультацію необхідно ознайомитись з умовами укладеного договору.
За загальними нормами законодавства, Ви маєте право на повернення коштів у випадку неналежного виконання іншою стороною умов договору. Також можливо і пред'явлення вимоги з метою виконання умов договору. Але, знов ж таки, варіанти захисту Ваших прав залежать від умов укладеного договору.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.