Друк

Робив проплату в стахову компанію, помилився з реквізитами і відправив кошти не туди, як мені їх повернути?

Коментарі  

 
0 #1 Повернення платежу.Микола Луцюк 18.03.2018, 14:00
Якщо кошти пішли на неіснуючий рахунок, або на сам банк, то зверніться у відділення банку для їх перерахування за належними платежами, або повернення.
Якщо кошти зараховані на рахунок існуючої юридичної чи ізичної особи, то зверніться до цієї особи для добровільного повернення коштів Вам, а якщо відмовлять - в суд.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.