Друк

Винуватець ДТП затягує справу,що робити якщо її не розглянуть в 3 місячний термін.

Коментарі  

 
+1 #1 Зятягування справи.Микола Луцюк 18.03.2018, 13:57
Нічого не робити. Отримати копію постанови в суді і, якщо вона Вас не влаштує, - оскаржувати в апеляційний суд.
Наслідком спливу 3-місячного строку для особи, яка притягається до адміністративно ї відповідальност і є те, що суд не накладе на неї стягнення. Всі інші обставини так само встановлюються (зокрема, і вина особи).
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.