Друк

Громадяни України. Виїжджали на пмж, при цьому в мене (чоловіка) забрали державний паспорт (залишився закордонний) прописки української в мене немає. Зараз приїхали в Україну. Хочемо розлучитися. Куди подавати заяву? Дітей немає, майна немає. у дружини є державний паспорт, прописана у Вінницькій області. Укладали шлюб в Корецькому районі.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Розірвання шлюбу за згодою обохПархомчук Вікторія 30.11.2018, 13:33
Доброго дня, Юрій.
Якщо обидві сторони бажають розійтись за взаємною згодою, якщо у вас немає майна, неповнолітнійх дітей, а дружина не вагітна, необхідно: звернутися в РАЦС за місцем офіційної реєстрації (прописки) будь-кого з подружжя. При собі необхідно мати: свідоцтво про шлюб та, для громадян України - національні паспорти.
У вашому випадку, Вам слід розпочати процедуру відновлення втраченого паспорту (враховуючи те, за яких обставин його у вас відібрали і хто), звернувшись з відповідною заявою до правоохоронних органів.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.