Друк

Маю однокімнатну квартиру, останні 4 роки в ній ніхто не проживає, але було прописано 4 людини. Два роки тому ставили лічильники і водоканал донарахував більше 12000 гривень за холодну і гарячу воду з 2008 року. До цього платилося все вчасно, але з норми на 1 людину. Лічильників не було. У зв'язку з цим виникли такі питання. 1. Чи дійсно водоканал може нарахувати оплати, якщо пройшло більше 3-х років (закінчився термін давності)? 2. Чи дійсно водоканал може перерахувати по прописаних осіб (в договорі і законах написано що розрахунок ведеться відповідно "осіб что мешкають в квартирі"). Сусіди готові підтвердити, що в квартирі ніхто не проживав. Всі прописані особи проживали в іншій квартирі, де платили по лічильнику.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.