Друк

Доброго дня. Я проживала зі своїм хлопцем та з нашою дитиною якій 5 місяців. З хлорцем в нас були не дуже гарні стосунки,він завжди мені говорив про те що забере в мене дитину. Мати мого хлопця активно приймала участь у виховані свого внука. Всіляко допомогала нам і фінансово і фізично. І іноді забирала дитину до себе додому,щоб провести з ним час. Одного дня ми посварились з хлопцем він зібрав речі і пішов із дому. Взявши з собою документи на дитину. Без мого відома. У той час дитина перебувала у його матері. Через день після цього мені пов�! �домляє його мати що документи на дитину в неї. І що дитину вона мені більще не відасть. Мовляв я приймаю наркотики і не доглядаю за нею. Хоча такого немає! Дитина завжди була доглянута мною. Що робити в такій ситуації? Як повернути дитину

Коментарі  

 
0 #1 RE: Як повернути дитинуПархомчук Вікторія 11.12.2018, 11:00
Доброго дня, Маріє!
Обсяг прав і обов'язків щодо дитини визначається її походженням від батьків.
В цьому випадку має значення, хто записаний батьком дитини у її свідоцтві про народження, адже, наскільки я розумію, з Вашим хлопцем Ви не перебуваєте в офіційному шлюбі.

Відповідно до Статті 161 Сімейного кодексу України «Спір між матір’ю та батьком щодо місця проживання малолітньої дитини», ч. 1.: Якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина, спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом. Під час вирішення спору щодо місця проживання малолітньої дитини беруться до уваги ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, особиста прихильність дитини до кожного з них, вік дитини, стан її здоров’я та інші обставини, що мають істотне значення».
Законодавством передбачено, що той із батьків, з ким проживає дитина, не має права перешкоджати тому з батьків, хто проживає окремо, спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвиткові дитини.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 Арешт майна боржникаЄвгенія 28.12.2018, 12:30
Доброго дня. Потрібна консультація з наступного питання. Я розлучена з чоловіком в жовтні 2007 року. Від шлюбу маю двух дітей 1997 р.н. та 2004 р.н. на яких призначено виплата аліментів в сумі 500 грн щомісяця до досягнення старшою дитиною повноліття. Аліменти боржник не сплачував. Боржник має у власності 1/4 квартири, на яку я хочу накласти арешт за несплату аліментів. Які необхідно подавати документи і куда потрібно звертатися?
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 RE: Як повернути дитинуПархомчук Вікторія 09.01.2019, 17:41
Доброго дня, Євгенія.
Тут слід детальніше розібратися в ситуації.
1. Аліменти були призначені по 500 грн. на кожну дитину? З 2015 року, коли фактично обов'язок Вашого чоловіка по сплаті аліментів за рішенням суду припинився, Ви не зверталися до суду знову?
2. Чи Ви зверталися у державну виконавчу службу щодо примусового виконаннння вказаного рішення суду? Якщо виконавче провадження було відкрито, то подібну дію (арешт майна) міг здійснити державний виконавець на підставі положень закону України "Про виконавче провадження".
Ви також можете звернутись до суду з позовом про стягнення заборгованості по аліментах, а також пені за прострочення їх сплати, вказавши суму аліментів та суму їх заборгованості на підставі розрахунку, наданого державним виконацем.
За більш детальною інформацією звертайтесь до адвокатів АО "РівнеПраво", які зможуть надати вичерпну консультацію із питань, що Вас цікавлять за вказаною на сайті адресою чи номерами телефонів.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.