Друк

Здравствуйте.У меня такая ситуация.Где то в средине ноября 2018 ребята которые занимаются перегонкой автомобилей из заграницы(ставят их на временную годовую регистрацию),попросили меня о помощи(за определенную плату), поехать с ними на Волынскую границу автомобилем который бил пригнан с Литвы 3 дня назад без меня. Перед этим (не доезжая границы) мои даные (имя, фамилия, паспортные даные) били внесены в пакет документов. Когда мы пресекли украино-беларускую границу с предоставлением всех документов, сразу же вернулись обратно. Ребята м! не сказали что никаких проблем у меня не будет. Скажите пожалуйста, что мне может грозить. И ка узнать на мне стоит этот автомобиль(временно)или нет, какие и когда последствия могут быть в дальнейшем? Спасибо.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.