Друк

Добрий день, в мене виникли проблеми з моїм роботодавцем, він є часним підприємцем. Я у нього працюю 9 років, а зараз хочу звільнитися. 28.12.2018 року я написав заяву на звільнення і поклав йому на стіл. Заява лежить до сьогоднішнього дня. Він просто не приходить на роботу і трубку телефону не бере навмисно. Порадьте як мені звільнитися?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Звільнення у ФОППархомчук Вікторія 17.01.2019, 11:40
Доброго дня!
Відповідно ст.38 КЗпП України, працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні.
В подібній ситуації, що склалася у Вас, коли роботодавець не приймає заяву про звільнення за власним бажанням, не видає наказ про звільнення, затягує такий процес, або ніяк не реагує, Ви повинні направити заяву про звільнення поштою на юридичну адресу підприємства, де він працює. День отримання підприємством такого листа \заяви\ буде вважатись днем подання працівником заяви про звільнення.
У випадку подальшого порушення Ваших трудових прав Ви можете звернутись зі скаргою до Держпраці чи безпосередньо до суду.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.